Projektowanie witryn www

Istnieje wiele platform blogowych, ale tylko Blogspot jest tak prosty w obsłudze. Wynika to z faktu, że system XOOPS jest bardzo intuicyjny. Użytkownik bez problemu założy blog i będzie nim zarządzać.

W internetowym dzienniku jego autor może segregować wpisy wedle określonych przez siebie kategorii, archiwizować notki, dodawać zdjęcia, linki. Czytelnicy mogą natomiast komentować interesujące, bulwersujące informacje.

Darmowy blog wraz z innymi dziennikami założonymi przez miliony ludzi w Blogspocie tworzą razem blogosferę, która systematycznie się rozrasta, gdyż coraz więcej ludzi przekonuje się do tej formy wyrażania siebie, promocji własnej osoby, idei, produktów, usług.

Blog może mieć zastosowanie czysto osobiste, czyli wyrażać pewne stany emocjonalne i mieć charakter stricte osobisty, albo komercyjne.

W tym drugim przypadku blog jest nastawiony na promocję firmy, jej towarów, usług, przedsięwzięć, wyników. W blogu jego autor zachwala taką spółkę, umieszcza przychylne jej komentarze.

Blog może być wreszcie narzędziem komentowania rzeczywistości niezależnego obserwatora, który publikuje osobiste odczucia na temat określonych wydarzeń, osobistości, ich zachowań, poczynań, poglądów. Im bardziej interesujące wpisy umieszcza się na blogu, tym chętniej jest on czytany przez innych internautów. W ten sposób autor dziennika buduje swoją renomę, staje się coraz popularniejszy.


REKLAMA: Apteka internetowa online